Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 111. a 112. epizóda

18. 11 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 111. a 112. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 111. a 112. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Agah, pre ktorého ťažko skúšané srdce je tých drám a tajomstiev už akosi priveľa, skončí vo vážnom stave v nemocnici...

Ceren (Bahar Şahin) nedokáže prestať myslieť na peklo, ktorým si kvôli Seniz (Mine Tugay) prešla. Je rozhodnutá oplatiť jej to rovnakou mincou stoj, čo stoj! Cemre (Sera Kutlubey) má pred sebou pracovný pohovor, na ktorého priaznivom výsledku jej veľmi záleží. Netuší, že niekto, komu veľmi záleží na nej, poťahal za všetky potrebné nitky. Správne, Nedim (Berker Güven)! Oya (Sevcan Sini) všetko staví na jednu kartu, keď do svojho plánu zakomponuje i nevyrovnanú Başak (Sevinç Kumas) a zverí jej svoj najcennejší, a zároveň najkrehkejší tromf... Najmladšieho z rodu Karaçayovcov. Seniz má dnes niečo ako nedobrovoľný deň otvorených dverí – po mierne rozladenej Oyi sa totiž u nej objaví i bojovne naladená Ceren. Ťažko povedať, či Yusuf (Oğuz Peçe) s Nedimom hrá fér, alebo či má v pláne jeho dôverčivosť a neskúsenosť sprosto využiť. Obchod, ktorý mu navrhne, totiž vyzerá lukratívne, ale tiež... Veľmi riskantne. Keď Seniz pochopí, čo jej hrozí, krvi by sa v nej nedorezal. Pred strmhlavým pádom do pomyselnej priepasti, na ktorej okraji teraz stojí, ju môže zachrániť asi už len zázrak! Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) sa pokúsi varovať bratranca pred obrovskou chybou, ktorú sa chystá urobiť a ani o tom nevie, no je to, žiaľ, dopredu prehratý boj. Nurten (Gamze Demirbilek) s ťažkým srdcom zájde za pánom Agahom (Fikret Kuşkan) a... Dá výpoveď!

Keď Cemre zistí, čo nemala, veľmi, veľmi ju to nahnevá. No náhodné stretnutie s Cenkom jej nielen vylepší náladu, ale i ukáže novú cestu... Seniz spanikári, keď zlyhá aj jej záchranná brzda - Seher (Deniz Uĝur). A tak, zákaz-nezákaz, uháňa do vily ako zmyslov zbavená! Agah, pre ktorého ťažko skúšané srdce je tých odhalených i tušených drám a tajomstiev už akosi priveľa, zrazu skolabuje a skončí vo vážnom stave v nemocnici... Ceren sa jedinou bystrou poznámkou podarí nahlodať Nedimovu dosiaľ temer neotrasiteľnú dôveru v Oyu. Čert vie, prečo je nepoučiteľná Seher stále tak slepo lojálna k diablici Seniz?! No je to tak. Nanešťastie...

Pohľad na uplakanú Ceren chúliacu sa v Nedimovom náručí zasiahne Cemre priamo do srdca, ako ostrý šíp stred terča. Zlé správy Cenka poriadne rozhodia – a ešte viac to, že na nich má zjavne opäť svoj podiel jeho mama!

Sledujte v pondelok, 22. novembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 29. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na