Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 75. a 76. epizóda

19. 10 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 75. a 76. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 75. a 76. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Možno je to náhoda, keď sa zamyslený Nedim a uplakaná Cemre večer stretnú na ľudoprázdnej pláži, no možno... Osud.

Po tom, čo sa práve dozvedela, je Seher (Deniz Uĝur) v hlbokom šoku. Neobvyklú svadobnú cestu, ktorú pomáhala zorganizovať svojej novej najlepšej kamarátke Seniz (Mine Tugay), zrazu vníma v úplne inom svetle... Ťažko povedať, pre koho je vlastne určené ostentatívne predstieranie zamilovanosti, ktorú oba mladé páry na nedobrovoľne spoločných medových týždňoch dosť nešikovne, ba až trápne hrajú jeden pred druhým. Civanovi (Idris Nebi Taşkan) sa nechtiac opäť podarí sklamať Damlu (Simay Barlas), hoci je v tom úplne nevinne. Len skrátka nedokáže odporovať svojej starej mame (Ayşen Sezerel)... Ceren (Bahar Şahin) je zjavne naozaj absolútne nepoučiteľná. Napriek všetkému totiž očividne stále dôveruje žene, ktorá ju už toľkokrát zradila a kruto ranila – svojej „svokričke“. Cemre (Sera Kutlubey) a Nedima (Berker Güven) neprehliadnuteľne vyvedie z miery, keď Ceren zdanlivo len náhodou nečakane spojí ich ruky na svojom brušku... Keď Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) v nočnom klube vytiahne Cemre na pódium, aby zaspievala, netuší, ako toto nevinné romantické gesto doráňa nie jedno srdce, ale hneď tri – vrátane jeho vlastného! Seniz sa podarí vlákať do pasce Neriman a totálne ju znemožniť v manželových (Fikret Kuşkan) očiach, ktorý si už o nej tak, či tak myslí len to najhoršie. Do Civanovho srdca sa zabodne horúci osteň žiarlivosti, keď si dotknutá Damla večer vyrazí s iným a k nemu sa správa, akoby bol vzduch.

Možno je to náhoda, keď sa zamyslený Nedim a uplakaná Cemre večer stretnú na ľudoprázdnej pláži, no možno... Osud. No občas, nanešťastie, ani osud nič nezmôže, ak dve srdcia, ktoré aj na diaľku bijú v dokonalom súzvuku jedno pre druhé, nie sú pripravené. Keď sa Ceren ráno zobudí a v posteli zbadá krv, zo zvieravého strachu, že možno príde o bábätko, sa začne správa iracionálne – nevyhľadá pomoc, nikomu nič nepovie... Naopak, snaží sa samu seba presvedčiť, že sa nič nedeje. Ublížená Damla presne vie, ako nešťastného Civana ešte viac potrápiť!

Psychologička Oya (Sevcan Sini) požiada Agaha o stretnutie, potrebuje s ním totiž prebrať jeden nie práve obvyklý nápad. Ako inak, ide o Nedimo uzdravenie. Cerenin stav sa, žiaľ, veľmi rýchlo dramaticky zhorší...

Sledujte v stredu, 20. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 6. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na