Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 69. a 70. epizóda

13. 10 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 69. a 70. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 69. a 70. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Cemrino srdce sa rozbije na tisíc drobučkých kúskov, keď si počas drsnej hádky Nedima a Cenka vypočuje, čo nemá... Hoci je to lož.

Pohľad na Cemre (Sera Kutlubey) a Cenka (Mehmet Ozan Dolunay), ktorí, čo čert nechce, práve vo chvíli, keď na nich uprie svoje zrak, vyzerajú ako dokonale šťastný, po uši zamilovaný pár, nešťastnému Nedimovi (Berker Güven) opäť zlomí srdce a naplní ho až po okraj boľavou žiarlivosťou. To, že veci občas, vlastne pomerne často, nie sú také, akými sa zdajú, mu ani len nenapadne... Ťažko povedať, či z neho práve hovorí alkohol alebo beznádej, no Cenk tej, ktorá mu ukradla srdce, konečne povie, alebo skôr naznačí, čo cíti a po čom tak zúfalo túži. Aj Cemre konečne nájde silu pomenovať mučivé city, ktoré už nezvláda potláčať, ale ktoré nedokáže ani vytesniť zo svojho srdca, hoci ich považuje za nesprávne, nemorálne a skrz-naskrz beznádejné – no zatiaľ len pred psychologičkou Oyou (Sevcan Sini). Zdá sa, že Cereninu (Bahar Şahin) extrémne dobrú náladu dnes nedokáže nikto a nič pokaziť. Dokonca ani jej zákerná „svokrička“ (Mine Tugay), ktorej je odhodlaná oplatiť všetko svoje poníženie stoj, čo stoj! Prvý rozhovor Nedima a Cemre medzi štyrmi očami, žiaľ, prebieha presne tak, ako sa obaja obávali – obaja veľmi trpia pre nešťastnú zakázanú lásku, ktorá ich rozdeľuje, namiesto toho, aby ich spájala... Damla (Simay Barlas) sa síce kamarátkam zdôverí s mätúcou citovou búrkou, ktorú práve prežíva, no Civanovo (Idris Nebi Taşkan) meno si nechá iba pre seba. A dobre urobí – len čo totiž opustí reštauráciu, v ktorej spolu sedeli, s Civanom na seba opäť „náhodou“ natrafia.

V láske by nemalo rozhodovať, čo človek vlastní, odkiaľ vzišiel, kam patrí. To, na čom naozaj záleží, na čom jedinom by malo záležať... Sú city. Nanešťastie však len málokto dokáže hodiť všetko ostatné za hlavu. Do vzťahu Agaha (Fikret Kuşkan) a jeho synovca sa pomaly, ale isto začína vkrádať boľavá nedôvera. Vznetlivý Cenk ani len netuší, že v nezmyselnom spore so „švagrom“ ťahá za kratší koniec. No nielen v spore s ním. Seniz s nevôľou, ale i obavami sleduje tajné stretnutia Ceren a svojho manžela v jeho pracovni. Nepochybuje, že neveštia nič dobré. Cemrino srdce sa rozbije na tisíc drobučkých kúskov, keď si počas drsnej hádky Nedima a Cenka náhodou vypočuje, čo nemá... Hoci je to lož.

Na cintoríne, pri hrobe Nedimovho otca Mumtaza, si Seniz po prvý raz po veľmi, veľmi dlhom čase, vyleje srdce. Áno, navzdory všeobecnému presvedčeniu totiž aj ona vo svojej hrudi predsa len jedno má!

Sledujte vo štvrtok, 14. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 29. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na