Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 67. a 68. epizóda

12. 10 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 67. a 68. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 67. a 68. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Možno je to náhoda, no skôr osud, že odkaz, ktorý nešťastná Cemre zanechá Cenkovi, si nevypočuje niekto iný, ale akurát Ceren!

Ktovie, čo by sa asi stalo, keby Seniz (Mine Tugay) a Damla (Simay Barlas) doslova vlastnými telami nezabránili Cenkovi (Mehmet Ozan Dolunay) vrhnúť sa na Nedima (Berker Güven)...? Civanovi (Idris Nebi Taşkan) sa z jedovatých rečí jeho babičky (Ayşen Sezerel) a mladšej sestry (Bahar Şahin) už po pár minútach obracia žalúdok, potrebuje ísť okamžite na vzduch. Trestuhodne naivná Seher (Deniz Uĝur) tak ich žlčovitým výlevom musí voľky-nevoľky čeliť sama. Oveľa nepochopiteľnejšie a horšie však je, že opäť začne nútiť Cemre (Sera Kutlubey), aby urobila niečo, čo nechce, čo sa jej bytostne hnusí. Aj keď ho syn presviedča, aby sa zo sídla čo najskôr odsťahovali, Agah (Fikret Kuşkan) odmieta nechať Nedima, ktorý je v mnohých ohľadoch stále ešte nezrelým a neskúseným dieťaťom v tele dospelého muža, napospas jeho diabolskej manželke. Odhodlanie ukázať Seher nekonečne sebeckú a krutú tvár jej mladšej dcéry v plnej ohyzdnej nahote Agaha razom opustí, keď si nechtiac vypočuje rozhovor svojej svatky s jej svokrou. A tak si namiesto toho pohovorí práve s Neriman! Ceren síce nevie, čo presne jej „manžel“ sleduje svojimi krokmi, no má istú, pomerne trefnú predstavu. Potvora Seniz s veľkým treskom odpáli ďalšiu kolosálnu špinavosť namierenú proti nenávidenému synovcovi.

Nie nadarmo sa vraví, že človek nemá chváliť deň pred večerom. A tak sotva Seher uverí, že odteraz už bude všetko dobré, atmosféra vo vile opäť nepríjemne zhustne! Zdá sa, že Senizin nechutný plán je dokonale premyslený, do posledného odporného detailu! Psychologička Oya (Sevcan Sini) pochopí, že jej problémový zverenec pred ňou niečo dôležité tají. Jej obavy oňho a jeho zdravie to len a len umocní... Možno je to náhoda, no skôr osud, že odkaz, ktorý nešťastná Cemre zanechá Cenkovi, si nevypočuje niekto iný, ale akurát Ceren!

Damla poriadne vyčistí žalúdok arogantnej drzani, ktorá sa v nestráženej chvíli pokúsi prehľadať cudziu izbu. Netuší, že si tým riadne zavarí. Seniz kuje železo, kým je ešte horúce – sústavne štve manžela proti Nedimovi...

Sledujte v stredu, 13. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 18. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na