Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 65. a 66. epizóda

11. 10 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 65. a 66. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 65. a 66. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Agahovo najnovšie rozhodnutie všetkých zaskočí. No v porovnaní s prekvapením, ktoré rodine pripraví Nedim, je to nič!

Keď Cemre (Sera Kutlubey) začuje Nedima (Berker Güven) hrať na klavíri, na chvíľku sa zasníva, aké by to bolo, keby... No nielen ona. Mučivá žiarlivosť, ktorá každým dňom viac a viac stravuje jeho srdce, privádza Cenka (Mehmet Ozan Dolunay) do šialenstva. No ani Seniz (Mine Tugay) si po včerajšom rozhovore so synovcom nedokáže naplno vychutnávať svoje podvodné víťazstvo nad manželom (Fikret Kuşkan)... Agahov darček Nedimovi vyvolá v jeho najbližších množstvo dávno pochovaných bolestných spomienok – a nie všetci sa s nimi dokážu vyrovnať. Seher (Deniz Uĝur) je veľmi nahnevaná, ba priam urazená, že všetci Karaçayovci ignorujú dôležitý termín, ktorý má dnes Ceren (Bahar Şahin). No mýli sa. A nie je jediná! Nedimovi sa opäť podarí všetkým vyraziť dych. Najväčší šok však zažije tá, ktorá jediná odhalí, čo urobil... Jeho žena. Psychologička Oya (Sevcan Sini) si nie je istá, či jej zverenec vie, čo robí, či sú jeho pohnútky, očividne motivované hnevom na Cemre a nešťastnou láskou k nej, správne a či mu v konečnom dôsledku ešte viac neublížia. Seher a Agah na seba opäť tvrdo narazia. Ako inak, kvôli Ceren...

Civan (Idris Nebi Taşkan) sa veľmi trápi kvôli Damle (Simay Barlas), ktorá s ním od návratu do sídla neprehovorila jediné slovko. Cemre napokon naberie odvahu a zaklope na Nedimove dvere. No nedokáže sa mu ani len pozrieť do očí... Keď sa Cenk pokúsi porozprávať sa s Civanom ako chlap s chlapom, akoby mu úplne uchádzala irónia toho celého! Damla sa rozhodne zasvätiť bratranca do tajov moderného života – života online... Seher, ako už toľkokrát predtým, vôbec nevie, o čo ide, keď od seba šokovaná musí doslova odtrhnúť syna a zaťa. Agahovo najnovšie rozhodnutie všetkých zaskočí. No v porovnaní s prekvapením, ktoré rodine pripraví Nedim, je to nič!

Papuľnatá Neriman (Ayşen Sezerel) nikdy nevedela, kedy držať jazyk za zubami. A ani dnešok nie je výnimkou. Viac než Senizine uštipačné poznámky Cemre raní Nedimova chladná vyhýbavosť..

Sledujte v utorok, 12. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 6. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na