Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 63. a 64. epizóda

07. 10 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 63. a 64. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 63. a 64. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Medzi Damlou a Civanom to ďaleko od pekla, ktoré sa doma rozpútalo po jej šokujúcom úteku, opäť nebezpečne iskrí!

Seher (Deniz Uĝur) je zjavne nepoučiteľná – hoci sa už pri Ceren (Bahar Şahin) predtým toľkokrát spálila, opäť chce svojej nehodnej dcére pomôcť, aj keď tá si to vôbec nezaslúži. No zdá sa, že jej slová padli na úrodnú pôdu, vyhostená nevesta Karaçayovcov sa totiž dočká naozaj nečakanej návštevy, ktorá ju riadne vykoľají... Ocitne sa totiž tvárou v tvár tomu najnepravdepodobnejšiemu zo všetkých návštevníkov – svojmu manželovi (Berker Güven)! Cenk (Mehmet Ozan Dolunay), pre ktorého je stále ťažšie a ťažšie vyrovnať sa s tým, že ho Cemre (Sera Kutlubey) neľúbi, a ani nikdy nebude ľúbiť tak, ako on ju, sa dosť nešikovne snaží maskovať svoje trápenie a frustráciu za pichľavú iróniu. Cereninu mätúcu neistotu vystrieda ochromujúci strach, keď sa k nej Nedim so znepokojivým úsmevom nakloní a sotva počuteľne jej niečo zašepká – tak, aby zvedavá Neriman (Ayşen Sezerel) drzo naťahujúca uši nič nezačula. Seniz (Mine Tugay) vôbec nepochybuje, že jej posledný ťah jej konečne zaistí, čo chcel a Agah (Fikret Kuşkan) sa k nej konečne vráti! Cenk pri najlepšej vôli nevie, čo si má myslieť, keď Nedim navrhne, aby si spolu niekam zašli. Už len z bratrancov zvláštny pohľadu a mlčanie mu spôsobujú zimomriavky! Damla (Simay Barlas) všetkých na smrť vydesí, pretože skrátka... Zmizne.

Keďže celá vila je, pochopiteľne, hore nohami, pre Civana (Idris Nebi Taşkan), ktorý jediný vie viac, je ťažké sa nenápadne vypariť. Ťažké, no nie nemožné. Nedim zaskočí Cenka otázkou, či dôvodom, že sa mu nedokáže pozrieť do očí, je strach alebo vina. A ak vina... Tak koho z nich? Správne načasovanie je niečo, čo Neriman očividne vôbec nič nehovorí, a tak sa aj dnes vo vile drzo objaví v tej najnevhodnejšej možnej chvíli! Medzi Damlou a Civanom to ďaleko od pekla, ktoré sa doma rozpútalo po jej šokujúcom úteku, opäť nebezpečne iskrí!

Ľudia, ktorí nemajú šťastie v láske, by možno radšej v záležitostiach srdca nemali radiť ostatným, pretože pre smútok, sklamanie a bolesť, ktoré ich poznačili, sa len zriedka, ak vôbec, dokážu odosobniť. Tak ako Cemre...

Sledujte v pondelok, 11. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - vo štvrtok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na