Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 57. a 58. epizóda

04. 10 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 57. a 58. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 57. a 58. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Ťažko povedať, či Cemrino rozhodnutie viac prekvapí jej mamu alebo manžela, no niet pochýb o tom, čo ju k nemu viedlo... Správne, Nedim.

Civan (Idris Nebi Taşkan) sa márne snaží porozprávať sa s Damlou (Simay Barlas) o niečom, o čom sa nedokáže, a ani nechce rozprávať s nikým iným. Keď ho - pod ťarchou tajomstva, ktoré ju mučí - odbije, sklamaný a nahnevaný urobí isté rozhodnutie, z ktorého nebude šťastný ani jeden z nich... Krátky, no úprimný rozhovor s mladou psychologičkou Oyou (Sevcan Sini), ktorá sa dnes stará o Nedima (Berker Güven), rozjatrí nešťastnej Cemre (Sera Kutlubey) ešte stále nezahojené rany. Agah (Fikret Kuşkan) je ako obarený, keď mu do kancelárie dorazí obálka od Seniz (Mine Tugay) – s obrúčkou a žiadosťou o rozvod! Cenka (Mehmet Ozan Dolunay) razom opustí všetka odvaha na rozhovor s otcom, keď na jeho stole zazrie, čo zrejme nemal. Neriman (Ayşen Sezerel) a Ceren (Bahar Şahin) zjavne vôbec nemajú chrbtovú kosť. Inak by sa totiž za Agahom ani neunúvali, nieto ešte s takou nepredstaviteľne drzou, s takou absurdnou prosbou, s akou si tie pokrytecké potvory práve dovolili vyrukovať! Keď sa Nedim a Cemre po dlhšom čase opäť uvidia, pre oboch je to mimoriadne bolestné – ju ničí, že bez nej dokáže napredovať míľovými krokmi, akoby ho v uzdravovaní skutočne brzdila práve ona, jeho to, že i jeho pričinením už viac nemôžu byť spolu. Civana, ktorý ma tisíc dôvodov odísť zo sídla a nikdy viac sa neobzrieť späť, poriadne vykoľají, keď spozná jediný, no zo všetkých najpádnejší, prečo zostať!

Seher (Deniz Uĝur), aj keď si všimne, že jej syn vôbec nie je vo svojej koži, ako obvykle, nemá ani najmenšie tušenie, čo je vo veci... Vyčítať sestre, čo on považuje za chybu, si mal Cenk asi radšej dvakrát rozmyslieť. No takto sa dočká ráznej odpovede v duchu „Ako sa do hory volá...!“ Možno je to náhoda, no možno osud, že Cemre a Seher krátko po sebe nastúpia do rovnakého autobusu práve dnes... Damla ani Civan nevedia, ako sa teraz k sebe správať. Sú bezradní, neistí a správajú sa ako škôlkari! Ťažko povedať, či Cemrino rozhodnutie viac prekvapí jej mamu alebo manžela, no niet pochýb o tom, čo ju k nemu viedlo... Správne, Nedim.

Agahovo rozhodnutie usporiadať mladým dodatočne pompéznu svadobnú hodinu poriadne rozhodí nielen jeho krásnu nevestu, ale i milovaného synovca, ktorý náhodou začuje jeho telefonát...

Sledujte v utorok, 5. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - vo štvrtok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na