Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 49. a 50. epizóda

27. 09 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 49. a 50. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 49. a 50. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Cemre sa potrebuje porozprávať s manželom. Lenže ten si fúka boliestky v klube plnom povoľných dievčat, kde alkohol tečie potokom!

Po nedobrovoľnom odchode Seniz (Mine Tugay) zo sídla na Nedimovu (Berker Güven) liečbu dohliada Agah (Fikret Kuşkan) osobne. Z najbližšej rodiny očividne verí už len Damle (Simay Barlas), ktorej však zviaže ruky i ústa neľahkým sľubom... Aj keď Cemre (Sera Kutlubey) a Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) smú opäť bývať pod jeho strechou, pravdepodobnosť, že si opäť získajú dôveru pána domu je, žiaľ, mizivá. Nedim, ktorý stále nevie, že jeho milovaná sestrička a bratranec sa vzali len preto, aby ho zachránili z pekla, v ktorom bol väznený, nevýslovne trpí. Myslí si, že ho zradili. Že sa vzali z lásky. Že sa milovali už predtým, len to pred všetkými tajili - a obzvlášť pred ním... Nurten (Gamze Demirbilek), ktorá na jeho výslovné prianie stráži jeho dvere pred neželanými návštevami, si zjavne myslí to isté. Ťažko povedať, či Ceren (Bahar Şahin) vôbec vníma horekovanie a ponosy starej mamy (Ayşen Sezerel), ešte stále je totiž v šoku z toho, že jej krutosti odhalila práve jej mama (Deniz Uĝur). Darček, ktorý Agah starostlivo vyberie synovcovi, má pre oboch zvláštny význam – s ohľadom na minulosť i na budúcnosť. Márne Ceren márne vyvádza, márne sa z plných pľúc domáha vypočutia, späť do vily ju ochranka nevpustí. Vlastne... Nedostane sa ani len cez bránu.

Aj keď je večne podráždená Neriman dôrazne proti, Ceren sa predsa len stretne s Cemre. Cenk nedokáže skryť rozladenie, že ho otec v snahe motivovať Nedima využíva len ako mĺkveho akéhosi štatistu a diváka. Nie, nezávidí bratrancovi ani jeho majetok, ani postavenie. Závidí mu otcovu pozornosť, lásku... To, ako mu pri pohľade naňho žiaria oči. Skrátka to, čo on nemá - a ani nikdy mať nebude. Po rozhovore so sestrou Cemre vôbec nie je vo svojej koži. Potrebuje sa porozprávať s manželom. Musí. Lenže ten si dnes večer fúka boliestky v klube plnom povoľných dievčat, kde alkohol tečie potokom! Civan (Idris Nebi Taşkan) sa každým dňom viac a viac cíti ako piate koleso na voze. Nečudo, keď ho všetci držia v nevedomosti...

Cemre netuší, že má v pätách tieň, ktorý má takpovediac oči a uši všade, kde treba. Keď Seniz konečne pochopí, ako sa dostať k informáciám, od ktorých ju manžel odstrihol, rozhodne sa kuť železo, kým je ešte horúce!

Sledujte v utorok, 28. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - vo štvrtok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na