Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 43. a 44. epizóda

21. 09 2021 22:35 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 43. a 44. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 43. a 44. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Ceren s veľkým treskom dokončí, čo jej „svokrička“ začala, keď v ústave, kde učí jej sestra, vyvolá ukážkový škandál!

Seniz (Mine Tugay) je presvedčená, že jediné, čo ju dokáže zachrániť – tak ako napokon zatiaľ vždy – je ona sama. Presnejšie, jej ženské zbrane. Preto a rozhodne zviesť manžela (Fikret Kuşkan)... Ceren (Bahar Şahin) sa tvrdohlavo odmieta vzdať sa toho, čo vždy chcela a čomu bola – a stále je - ochotná obetovať čokoľvek a kohokoľvek. Odmieta sa vzdať Cenka (Mehmet Ozan Dolunay). Na jeho opätovné odmietnutie však nezareaguje tak, ako objekt jej záujmu dúfal. Aj keď Agah stále Cemre (Sera Kutlubey) považuje za diabla s anjelskou tvárou, keď zistí, s akou nehou a láskou sa stará o deti v ústave, rozhodne sa aspoň trochu zmierniť trápenie jej hrdej mamy (Deniz Uĝur)... Seniz s neskrývaným potešením uštedrí nenávidenej sestričke ďalšiu boľavú ranu pod pás. A využije na to Nedima (Berker Güven) a jeho ranené city! Keď Seher zahliadne, že jej svatka rázne kamsi ťahá jej mladšiu dcéru, vytuší, že ide o niečo vážne. Tajne vypočutý rozhovor spoza dverí ju v tom, žiaľ, len utvrdí. Cenk sa úplne zosype, keď mu jeho mama uštedrí ďalšiu tvrdú a pekelne krutú výchovnú lekciu...

Keď si Cemre uvedomí, že Cenkovi tentoraz krivdila, zájde za ním a ospravedlní sa mu. Netuší však, v akom strašnom rozpoložení ho nájde – a prečo. Chorou žiarlivosťou poháňaná Ceren s veľkým treskom dokončí, čo jej „svokrička“ začala, keď v ústave, kde učí jej sestra, vyvolá ukážkový škandál! Agah je veľmi dojatý, keď v pootvorenej zásuvke komody v synovej izbe zbadá starú fotografiu z lepších čias. Seher si uvedomí, ako veľmi Nedim trpí neprítomnosťou jej staršej sestry, ako veľmi mu chýba... Rovnako ako jej. Cemre je po prvý raz, odkedy sa jej život zmenil na hŕbu popola, naozaj zúfalá a bezradná. No len do chvíle, keď jej zazvoní telefón a nečakaný hlas na druhej strane jej vleje do žíl novú nádej a silu.

Aj keď sa možno zdá, že neexistuje nič, čo by ešte mohlo Cenkovi zabrániť v odchode do Ameriky, dôvod, prečo zostať... Nečakane vkráča do jeho hotelovej izby so vztýčenou hlavou.

Sledujte v stredu, 22. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 18. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na