Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 41. a 42. epizóda

20. 09 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 41. a 42. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 41. a 42. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Cenkovi pohľad na Cemre, spiacu na lavičke v parku, trhá srdce. No jej reakcia, keď ráno otvorí oči, mu úplne vyrazí dych!

Sedadlo spolujazdca je pre šoféra čosi ako stredoveký mučiaci nástroj... Teda, aspoň pre Civana (Idris Nebi Taşkan), pre ktorého je Damlin (Simay Barlas) štýl jazdenia à la „zrkadielko zrejme slúži na osvieženiu mejkapu“ nefalšovaným utrpením. No stačí vystúpiť z auta na výnimočnom mieste a a napätie medzi nimi vystrieda prekvapivý súzvuk a blízkosť dvoch ľudí, ktorí toho majú spoločného oveľa viac, než si dokázali predstaviť a... Seniz (Mine Tugay) si opäť vyloží po svojom to, čím ju poveril manžel (Fikret Kuşkan), aby sa zbavila nenávidenej Cemre (Sera Kutlubey) raz a navždy. Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) síce presne nevie, čo jeho rodičia zamýšľajú s krásnou sestričkou, no cíti v kostiach, že to nebude nič dobré. No tentoraz to nemá v úmysle nechať len tak! Keď Ceren (Bahar Şahin) zistí, čo má jej prefíkaná „svokrička“ v pláne, poriadne napálená jej vypovie poslušnosť. Seher (Deniz Uĝur) je úprimne zdesená, keď po prvý raz na vlastné oči uvidí, ako sa jej nekriticky zbožňovaná mladšia dcérka za zatvorenými dverami správa k bezbrannému Nedimovi (Berker Güven). Cenk dá Cemre nečakanú ponuku, pre ktorú by iné, napríklad aj jej nepodarená mladšia sestra, pokojne aj vraždili – ona ho však, hoci nemá ani prácu, ani strechu nad hlavou, hrdo pošle do horúcich pekiel.

Namiesto toho, aby svoju vnučku naučila pokore, Neriman (Ayşen Sezerel) ju aj naďalej podporuje vo všetkom, čo tá rozmaznaná potvora robí. A nielen to – dokonca v jej mene kontaktuje právnika! Cenkovi pohľad na Cemre, spiacu na lavičke v parku, trhá srdce. No jej reakcia, keď ráno otvorí oči, mu úplne vyrazí dych! Keď sa Seher a Civan dozvedia o ďalšej špinavosti ich chlebodarcov proti ich dcére a sestre, pre oboch je to povestná posledná kvapka v bolesťou a neprávosťou až povrch naplnenom pohári. Agah dnes po prvý raz vidí manželku úplne inými očami. A nie je to veru pekný pohľad!

Cemre má po dlhom čase opäť dôvod sa usmievať. Nájde si totiž novú prácu. Netuší, že niekto, komu na nej veľmi, veľmi záleží, nad ňou drží ochrannú ruku...

Sledujte v utorok, 21. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 18. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na