Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 37. a 38. epizóda

15. 09 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 37. a 38. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 37. a 38. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Cenk už má všetkej tej neprávosti a krutosti akurát tak dosť, a tak opäť urobí niečo nečakané – zachráni Cemre, aj keď sa vzpiera!

Agah (Fikret Kuşkan) zúri, pretože aj keď teraz už vie, že Cemre (Sera Kutlubey) nič z toho, z čoho ju vinili, nespáchala – teda, okrem toho nepochopiteľného únosu jeho synovca (Berker Güven) – tá dievčina z nejakého dôvodu ani na opakované naliehanie, dokonca ani po hrozbách, neodpovedá na žiadnu z jeho otázok. Ceren (Bahar Şahin) sa za zatvorenými dverami správa k Nedimovi neuveriteľne odporne a kruto. A nebyť jej starej mamy (Ayşen Sezerel)... Ktovie, možno by už viac nebol medzi živými! Hoci už je Seher (Deniz Uĝur) pár dní na slobode, jej srdce je po tom, čo sa musela podvoliť Neriman, stále vo väzení. No ani Civan (Idris Nebi Taşkan) nie je vo svojej koži, úsmev na tvári mu však aspoň na chvíľku vyčaruje krátky rozhovor s Damlou (Simay Barlas), čo ho samého dosť vykoľají. Zdá sa, že jediný človek, ktorý ešte môže Cemre zachrániť... Je Nedim. No nebude to len tak – na oplátku totiž musí svojmu strýkovi niečo sľúbiť. A nielen on! Keď sa o tom dozvie Ceren – a aj to, komu sa môže poďakovať, opäť sa prestane kontrolovať a všetku nahromadenú zlosť a frustráciu si vybije na svojom „manželovi“. Úbohý, úbohý Nedim. Všetko doterajšie trápenie, ponižovanie, všetka bolesť, bezmocnosť a osamelosť... To všetko je nič v porovnaní s tým, čo ho výmenou za slobodu jeho srdcu najbližšej a najdrahšej osoby prinúti urobiť Agah – mylne sa domnievajúc, že je to pre jeho synovca to najlepšie.

Nie všetky príbehy, žiaľ, končia šťastne. Pretože za lásku sa draho platí – a najvyššiu cenu vždy zaplatia tí, čo milujú z hĺbky celého srdca... A tak sa po nedobrovoľnom odchode Cemre v sídle Karaçayovcov namiesto zamýšľaného pokoja usídlia beznádej a zúfalstvo. Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) už má všetkej tej neprávosti a krutosti akurát tak dosť, a tak opäť urobí niečo nečakané – zabráni otcovým mužom urobiť, čo im prikázal a zachráni Cemre, aj keď sa vzpiera! Chýba len málo, aby sa z Ceren ešte dnes večer stala vdova...

Nová nevesta Karaçayovcov je skrátka čosi ako sud s pušným prachom – stačí malá iskrička a... Zachráň sa, kto môžeš! Takže keď sa ráno dozvie, kde skončila jej nenávidená sestra, je ďalšia dráma doslova predprogramovaná.

Sledujte vo štvrtok, 16. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 18. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na