Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 33. a 34. epizóda

13. 09 2021 22:30 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 33. a 34. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 33. a 34. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

V dome sa ako blesk z jasného neba objaví niečo naozaj, naozaj nehorázne... Žiadosť o nekresťanské výkupné!

Keď si Neriman (Ayşen Sezerel) náhodou vypočuje časť rozhovoru medzi Seniz (Mine Tugay) a jej synom (Mehmet Ozan Dolunay), dozvie sa najúzkostlivejšie strážené tajomstvo rodiny, do ktorej sa práve vydala jej milovaná vnučka (Bahar Şahin). Tajomstvo, ktoré práve pre Ceren znamená čosi ako výhru v lotérii! Zo všetkých ľudí, ktorí kedy ublížili jej či Nedimovi (Berker Güven) sa Cemre (Sera Kutlubey) najviac hnevá na Cenka. Nečudo, že ho už nikdy nechce vidieť! Keď Nedim na pláži náhle skolabuje a okoloidúci zalarmujú záchranku, chýba naozaj málo, aby sa ich útek z karaçayovcovského pekla s veľkým treskom skončil... Aj keď sa Agah (Fikret Kuşkan) zo všetkých síl snažil utajiť to, čo sa stalo, netrvá dlho a médiá sa začnú doslova predháňať v odhaľovaní pikantných detailov o škandalóznej svadbe v sídle a jej zlatom klinci – domnelom únose ženícha! A tak je zrejme už len otázkou času, kedy si oboch utečencov, o ktorých sa až dosiaľ nik nezasvätený nemal dôvod zaujímať, niekto všimne a udá ich. Agahovi sa síce podarí zabrániť Neriman a Ceren, aby hovorili s novinármi, ktorí dňom i nocou doslova obliehajú vilu, no niekomu sa predsa len podarí uniknúť jeho pozornosti, v nestráženej chvíli vyšmyknúť von a postarať sa o menšiu senzáciu... Seher (Deniz Uĝur)!

Nedim si robí starosti o Cemre, ktorá je taká vystresovaná, že sa pomaly bojí i vlastného tieňa. Nanešťastie, nie bezdôvodne – už ráno totiž ich príbeh a podobizne svietia na všetkých titulkách! Ďalší z Yılmazovcov, ktorý sa ocitne v nemilosti pána domu, je Civan (Idris Nebi Taşkan). V dome sa totiž ako blesk z jasného neba objaví niečo naozaj, naozaj nehorázne... Žiadosť o nekresťanské výkupné! Ceren všetkých šokuje, keď bez mihnutia oka podlezie ďalšiu pomyslenú morálnu latku a zbaví sa aj zvyšku svojej rodiny, akoby obaja boli menej než odpad. Damla (Simay Barlas), presvedčená o Civanovej nevine, urobí niečo, čo dosiaľ ešte nikdy - odváži sa oponovať otcovi.

Aj keď šance sú mizivé, Cenkovi sa podarí zdanlivo nemožné – ďaleko od všetkých nájsť Cemre. Tentoraz jej skutočne chce pomôcť, no namiesto toho ju vydesí na smrť. Nedim je vydaný na milosť a nemilosť ďalšieho krutého slabocha...

Sledujte v utorok, 14. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 18. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na