Dve tváre Istanbulu cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dve tváre Istanbulu: 11. a 12. epizóda

24. 08 2021 22:25 | Alexandra Stahlová
Dve tváre Istanbulu: 11. a 12. epizóda
Dve tváre Istanbulu: 11. a 12. epizóda Foto: Kanal D
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu

Dôležitý detail v Civanovej výpovedi privedie Cenka k sľubnej stope. A v pátraní mu, aj keď nedobrovoľne, pomôžu i Damla s kamarátkou!

Ťažko povedať, kto vyzerá prekvapenejšie, keď sa do budovy polície popri všadeprítomných novinároch spolu pretlačia Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) a Cemre (Sera Kutlubey) – či Seher (Deniz Uĝur) alebo Ceren (Bahar Şahin). Isté je len, že na žalúdok to udrie tej mladšej. Teda, je to jedna z možností... Aj keď by sa mu určite dýchalo ľahšie, ak by sa nechal zlomiť a vypovedal tak, ak od neho chce polícia a prokurátor, Civan (Idris Nebi Taşkan) odmietne zvaliť vinu na svojho šéfa Agaha Karaçaya (Fikret Kuşkan). Şeniz (Mine Tugay) chrapúnsky využije neprítomnosť Yılmazovcov v sídle a nechá ich, aj keď už je noc, nemilosrdne vyhodiť z domčeka pre služobníctva. Neobmäkčí ju ani Nerimanin (Ayşen Sezerel) teatrálny nárek. To, čo sa deje, však nenechá chladnými ani Nurten (Gamze Demirbilek), ani Damlu (Simay Barlas), ani Nedima (Berker Güven). Ceren využije jedinú páku, ktorú má, aby dnes v noci naozaj neskončili na ulici. No kým jej babička neskrýva nadšenie, v staršej, právom poriadne nahnevanej sestre by sa krvi nedorezal. A jej hnev sa ešte niekoľkokrát znásobí, keď sa ju jeden z bodyguardov ich hostiteľa neuvážene pokúsi zadržať! Civan, na mamino zdesenie, po zrýchlenom nočnom súdnom pojednávaní skončí za mrežami.

Cemre má strach, že v jej neprítomnosti sa Nedimov život vráti do starých koľají a on fyzicky i psychicky do stavu, v akom ho spoznala. Nanešťastie, zrejme nie je ďaleko od pravdy... Neriman sa márne snaží udobriť si obľúbenú vnučku, Ceren je, ako ostatne vždy, podráždená a arogantná až hrôza. A neprestane vyskakovať, ani keď dorazia mama so sestrou, práve naopak – vďaka médiám! Dôležitý detail v Civanovej výpovedi privedie Cenka k sľubnej stope. A v pátraní mu, aj keď nedobrovoľne, pomôžu i Damla s kamarátkou! Seniz dnes rozhodne nemá práve najlepší deň. Najprv jej pred manželom poriadne zavarí nenávidený synovec... A vzápätí, navyše s neskrývaným potešením, aj vlastný syn!

Netrvá dlho a Ceren pochopí, čo sa skrýva za jej neustávajúcou žalúdočnou nevoľnosťou. Cennejší tromf ešte nikdy, nikdy, nikdy v rukách nemala...

Sledujte v stredu, 25. augusta, o 20.30!

 

Upútavka

 
Dve tváre Istanbulu - v pondelok, 20. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na